Участь УІПА у загальнообласному заході «Тест-драйв. Професія за покликанням»

На загальнообласному заході «Тест-драйв. Професія за покликанням» 2 листопада представники кафедр філософії, українознавства та політології; фізики, електротехніки і електроенергетики; харчових та хімічних технологій та гендерного центру УІПА презентували академію.

Для майбутніх абітурієнтів представниками УІПА було проведено цікаві презентації, експерименти з фізики та електроенергетики, майстер-класи з приготування сучасних вареників та декорування пряників також відбувся показовий виступ чемпіонки світу з гирьового спорту – Лисогорі Христини.

Виставкова локація УІПА мала успіх у школярів області. Вони мали змогу ознайомитись з особливостями своїх майбутніх професій та взяти участь у пізнавальних майстер-класах.