Участь представниці УІПА в Українсько-британському форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»

Україно-Британський форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» відбувся 4 грудня у м. Києві, ініціаторами та реалізаторами якого є Британська Рада та Інститут вищої освіти НАПН України. Захід вдало поєднав виступи щодо перспектив розвитку вищої освіти в Україні, у тому числі від Олега Шарова, Генерального директора Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України, члена Національної команди експертів з реформування вищої освіти, поширення досвіду Британії у вдосконаленні викладання у вищій освіті та досвіду українських університетів.

Ярмош Олена Віталіївна, декан факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Української інженерно-педагогічної академії, була запрошена на Українсько-британському форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті».

Наприкінці заходу було презентовано нову трирічну Програму вдосконалення викладання у вищій освіті України (Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme).