Майстер-клас «Власний сайт за 90 хвилин» відбувся в УІПА

В Українській інженерно-педагогічній академії 9 січня 2020р. було організовано захоплюючий та дуже корисний майстер-клас «Власний сайт за 90 хвилин» для усіх, хто бажає займатися перспективною справою та заробляти власні гроші в інтернеті.

На майстер-класі від бізнес-тренера в сфері креативних індустрій та громадського активіста Артема Коновалова учасники дізналися за допомогою яких інструментів можна створити сучасний модний сайт, які платформи можна використовувати для розробки власних сайтів та скільки часу професіонали витрачають на створення сайтів.

Майстер-клас відбувся на базі Центру розвитку креативного підприємництва УІПА (CCED). Партнером майстер-класу виступила мережа магазинів MOYO.

Це вже третій з цілої серії майстер-класів та тренінгів, які ініціювала УІПА як інноваційний проєкт розвитку професійної майстерності учнівської та студентської молоді Харківщини. Такі професійні освітні заходи направлені на сприяння профорієнтації молоді та розвитку її кар’єрних уподобань.