УІПА уклала Меморандум про співробітництво з Арадським університетом ім. Аурела Влайку (Румунія)

Українська інженерно-педагогічна академія та Арадський університет ім. Аурела Влайку підписали Меморандум про співробітництво.

Мета цього Меморандуму полягає у встановленні взаємовигідних відносин між Арадським університетом ім. Аурела Влайку («Aurel Vlaicu» University of Arad) та Українською інженерно-педагогічною академією, побудованих на академічному, науковому та культурному співробітництві та спільних фундаментальних наукових досліджень, в яких Сторони бажають працювати разом у майбутньому задля їх взаємної вигоди та сприяння розвитку механізмів співпраці.

Сфери співпраці між партнерами включають обмін професорсько-викладацькими складом, дослідниками, студентами, виданнями, академічними програмами та науково-дослідними проєктами.

Арадський університет ім. Аурела Влайку  є державним університетом, заснованим в 1990 році в Араді, Румунія. Він був названий на честь румунського інженера і піонера авіації Аурела Влайку.