Вчені УІПА взяли участь у німецькому дослідницькому проєкті «Meritocracy and VET – a general ideal type analysis and the real type Ukrainian case»

Представники команди проєктів Erasmus+ Pagoste та Create Creative Entrepreneurs від УІПА виступили у якості експертів та модераторів групової експертної панелі в рамках міжнародного дослідницького проєкту «Meritocracy and VET – a general ideal type analysis and the real type Ukrainian case», що відбулася у м. Харків.

Проєкт реалізується та адмініструється пані Вірою Браун, аспіранткою кафедри бізнес та економічної освіти, Universität Konstanz (Німеччина).

В роботі експертної панелі взяли участь 8 представників освітньої спільноти Української інженерно-педагогічної академії, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Каразінської бізнес-школи, Університету менеджменту освіти, Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця, Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського, Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області», Харківської обласної організації всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти.

Експерти мали плідну дискусію з питань доступу до навчальних закладів та перехід між ними; роль престижу навчальних закладів та окремих спеціальностей; українські культурні цінності та український освітній ідеал; навчальні програми на різних рівнях системи освіти України.