Попередній розподіл випускників-2020

Попередній розподіл випускників 2020 року відбувся 8 грудня на факультеті енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів Української інженерно-педагогічної академії.

На зустріч були запрошені перший проректор Сергій Петров та завідувач практики (відповідальний за працевлаштування) Олександр Саликін, завідувачі випускаючих кафедр Генадій Канюк та Артем Чернюк, а також відповідальні з розподілу випускників на кафедрах Тетяна Фурсова та Дмитро Руденко.

У цьому році на факультеті закінчують навчання близько 100 студентів денної форми навчання за такими освітніми програмами:

− Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

− Теплоенергетика.

− Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

− Електроенергетика.

− Нафтогазова справа.

Студентам побажали успіхів на захистах магістерських робіт та вдалої праці на своїх перших робочих місцях.