Оголошення щодо закупівлі обладнання для українських партнерів-ЗВО в рамках проєкту ERASMUS+ PAGOSTE

Консорціум проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійноїосвіти в Україні (PAGOSTE)», до складу якого входять університети, що розташовані в містах Київ, Одеса та Харків, плануєздійснити закупівлю обладнання згідно плану, що додається, та пропонує зацікавленим сторонам надавати попередніпропозиції щодо постачання.

Консорціум звертає увагу, що наведений план закупівель може уточнюватись залежно від фактичної наявності певних видівобладнання у потенційних постачальників та відповідних цінових пропозицій.

Закупівля обладнання в рамках даного проєкту, який зареєстрований Секретаріатом Кабінету Міністрів України як проєктміжнародної технічної допомоги, має відповідати нормам статті 3 Рамкової угоди між Урядом України та КомісієюЄвропейських Співтовариств, згідно якої подібні закупівлі не обкладаються податками (включаючи ПДВ), митними зборами або іншими стягненнями аналогічного характеру.

Консорціум готовий розглянути попередні пропозиції постачальників з урахуванням такого:

• подання тендерних пропозицій за частинами предмета закупівлі (лотами) цими торгами Замовником не передбачається. Тендерна пропозиція подається стосовно предмету закупівлі загалом;
  • обладнання має бути новим, раніше не вживаним;
  • постачальники можуть запропонувати інші моделі обладнання з аналогічними характеристиками, що мають бути не гіршими ніж визначені Замовником;
  • поставка обладнання, що має країну походження Російську Федерацію, є неприйнятною та розглядатися не буде;
  • постачальники мають проінформувати про наявність сервісних центрів для гарантійного обслуговування обладнання у містах, в яких вони планують здійснювати постачання або чітко зазначити, яким чином планується здійснюватися гарантійне обслуговування в цих містах;
  • гарантійних строк на обладнання має складати не менше ніж 12 місяців від дати отримання обладнання;
  • постачальники мають зазначити ціни у Євро, без ПДВ. Ціни мають зазначатись з урахуванням доставки обладнання до одержувача;
  • доставка обладнання повинна здійснюватися транспортом або за рахунок Постачальника, завантажувально-розвантажувальні роботи за рахунок Постачальника. Доставка обладнання здійснюється за місцем знаходження кожного навчального закладу;
  • ціни на обладнання у видаткових накладних мають бути перераховані за курсом НБУ гривні до євро на дату зазначену у відповідній видатковій накладній;
  • постачання буде здійснюватися за тристоронньою угодою (платник, постачальник, отримувачі).

Отримувачі:

• ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”

03057 м. Київ, проспект Перемоги, 54/1,

код за ЄДРПОУ 02070884

• НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Україна, 01010, м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 1

код за ЄДРПОУ 02070915

• ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД “ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО”

Україна, 65020, Одеська обл., м. Одеса, вул. Старопортофранківська, буд. 26

код за ЄДРПОУ 02125473

• УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ

Україна, 61003, Харківська обл., м. Харків, вул. Університетська, буд. 16

код за ЄДРПОУ 02071228

Платник:

УНІВЕРСИТЕТ КОНСТАНЦА (Німеччина)

Тендерні пропозиції просимо надсилати в електронному вигляді до 25.03.2021 року на електронну адресу контактної особи:

із копією національному координатору проєкту

Цимбалюк С.О., декан факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вимоги до технічних, якісних та кількості характеристик обладнання

Перелік документів, що подаються учасником у складі тендерної пропозиції

Пропозиція

Лист-згода