Спільноту УІПА запрошують пройти соціологічне опитування «Безпека та Довіра»

 

Академічну спільноту запрошують взяти участь у соціологічному опитуванні. Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Відповіді на запитання займуть 15-20 хвилин. За необхідності можна перервати заповнення анкети та продовжити її заповнювати у вільний час, натиснувши для цього «Продовжити пізніше» у правому верхньому куті екрана, а для повернення – «Завантажити незавершене опитування» у тому ж місці. Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області. 

Пройти опитування  

Це щорічне моніторингове дослідження проводиться з 2013 року Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки Соціологічної асоціації України, Консультативної місії Європейського Союзу та Харківської обласної державної адміністрації в рамках регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області.

Якщо виникнуть запитання, можна звернутись до виконавців за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.