Конкурс для участі в тренінгах у рамках Erasmus+ проєкту PAGOSTE

У рамках реалізації проєкту Erasmus «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» передбачено проведення тренінгу «Структурні моделі управління професійною підготовкою викладачів професійної освіти у Німеччині».

Тренінг відбудеться 5-6 жовтня (термін відрядження з 4 по 7 жовтня).

Місце проведення: ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Тренінг проводять партнери з Університету Констанца (Німеччина).

За результатами тренінгу учасники одержать сертифікати.

У тренінгу можуть взяти участь 7 викладачів УІПА, які:

• є співробітниками Української інженерно-педагогічної академії;
  • займаються дослідженням проблематики професійної освіти та навчання;
  • беруть участь у підготовці викладачів професійної освіти та навчання;
  • співпрацюють зі стейкхолдерами професійної освіти та навчання.

Викладачі мають підготувати такі документи:

1. резюме (українською мовою);
  2. мотиваційний лист(українською мовою).

Для участі в навчанні викладачі мають надіслати пакет документів на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою «Участь у тренінгах PAGOSTE» не пізніше 14:00 год. 27 вересня.

Подання повного пакета документів у встановлені терміни вважається реєстрацією на участь у конкурсному відборі! Подані претендентами документи розглядатиме експертна група, сформована із виконавців Erasmus+ проєкту PAGOSTE. Викладачі будуть особисто поінформовані про результати відбору до 4 жовтня.

Витрати на відрядження до ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» (проїзд, проживання, харчування) будуть оплачені за рахунок Erasmus+ проєкту PAGOSTE.