Вітаємо з Міжнародним Днем студентського спорту

Шановні студенти УІПА, щиро вітаємо вас з Міжнародним Днем студентського спорту, який традиційно відзначається 20 вересня. Бажаємо завжди бути активними, спортивними й енергійними!

Також прийміть привітання від Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета:

«Вітаю всіх студентів, аспірантів, викладачів, спортивну спільноту з Міжнародним днем студентського спорту!

Студентський спорт посідає важливе місце в спортивній галузі нашої країни, і для Міністерства освіти і науки це є одним із пріоритетів. Насамперед це пов'язано зі збереженням і зміцненням здоров'я молоді. Через проведення спортивно-масових змагань серед студентів, створення студентських спортивних клубів і ліг ми прагнемо залучити до здорового способу життя та спорту якомога більше студентів.

Саме студенти закладів вищої освіти – одні з тих, хто веде активний спосіб життя, займається спортом як на професійному, так і на аматорському рівнях. Студентський спорт завжди був важливою складовою у формуванні спортивного резерву. Тисячі студентів українських ЗВО входять до складу збірних команд України і досягають визнання на міжнародній арені.

Бажаю всім великих успіхів у навчанні та спорті, нових звершень і перемог!»