УІПА відкриває реєстрацію на II школу педагогічної майстерності «ОСВІТА 4.0 ТА ПЕДАГОГІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ»

Запрошуємо академічну спільноту УІПА до участі у школі розвитку педагогічної майстерності.

Школа проводиться в рамках міжнародних проєктів, які впроваджуються в Українській інженерно-педагогічній академії:

- «Програма вдосконалення викладання у вищій освіті України», що реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

- Проєкт «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», що реалізується Університетом імені Масарика за підтримки Чеської агенції розвитку у партнерстві з 20 провідними педагогічними ЗВО України.

Друга школа педагогічної майстерності «Освіта 4.0 та педагогічна досконалість» відбудеться 27-29 жовтня у гібридному форматі (офф-лайн чи он-лайн за вашим вибором).

Школа педагогічної майстерності призначена для гарантів ОП, викладачів УІПА, аспірантів, слухачів програм підвищення кваліфікації та здобувачів освіти ступеня магістр.

Загальний обсяг зимової школи складає 10 годин, учасники можуть взяти участь як у всіх тренінгах/вебінарах школи, так і у окремих за власним вибором.

Всі зареєстровані учасники отримають відповідний сертифікат у електронному форматі.

Реєстрація обов’язкова та доступна за посиланням  (реєстрація триває до 26 жовтня, кількість місць обмежена!).

Детальна інформація та Програма зимової школи .