Кафедра ІКТМ УІПА провела день відкритих дверей

Кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики Української інженерно-педагогічної академії 24 березня провела день відкритих дверей.

Гостями заходу стали випускники Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області. З вітальним словом до присутніх звернулася завідувачка кафедри, доктор фізико-математичних наук, професор Олеся Петрівна Нечуйвітер, яка:

- презентувала перелік спеціальностей кафедри;

- висвітлила особливості освітніх програм;

- розповіла про переваги навчання в академії.

Доцент кафедри, кандидат технічних наук Сергій Миколайович Трохимчук ознайомив учнів з особливостями вступу на бакалаврський рівень вищої освіти у 2023 році. До проведення заходу долучилися здобувачі кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Ксенія Федяй та Ігор Бондаренко, які поділилися своїми враженнями від навчання за спеціальністю 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології).