Практична психологія

6.030103 Практична психологія

Кваліфікація: Практичний психолог.

Випускник може працювати: практичним психологом в закладах освіти, практичним психологом на підприємстві, практичним психологом в органах державної влади та управління, психологом-консультантом.
Навчальний план включає:
дисципліни природничо-наукової і гуманітарної та соціально-економічної підготовки, загальної психології, психодіагностики, порівняльної психології, психології мотивації, психологічний спецпрактикум з психології, психологію праці, інженерної психології, практикум з групової психокорекції, професійна психологія, техніки психологічного тренінгу, психологія управління, основи психологічного консультування

Випускники академії з спеціальності 6.030103 «Практична психологія»
Будуть підготовлені до наступних робіт:

 • психодіагностична та психокорекцій на робота з різними категоріями громадян;
 • надання консультативних послуг фізичним особам, установам та організаціям;
 • психологічний супровід діяльності спеціалістів різних організацій усіх форм власності, а також установ та підрозділів органів державної влади та управління;
 • проведення соціально-психологічних досліджень та оптимізація психологічного клімату у трудових колективах;
 • використовувати методи профорієнтації, психодіагностики та професійного відбору для роботи на підприємствах різних галузей народного господарства, навчання в професійних навчальних закладах;
 • використовувати методи психодіагностики і наукової організації праці для створення адекватних умов надійності та ефективності діяльності персоналу промислових підприємств;
 • формування колективу на підприємстві;
 • підготовки менеджерів з керування персоналом технічних, учбових, комерційних підприємств;
 • підготовки персоналу професійно-технічних учбових закладів з питань психології по модульній технології навчання;
 • застосування методів виховання підлітків і профілактики девіантних форм поведінки серед учнів професійно-технічних закладів; тощо.
 • виявлення психологічних причин соціальної дезадаптації дітей, вибір форм і змісту психокорекційної н та психолого - профілактичної роботи.

Випускники академії з спеціальності 6.030103 «Практична психологія»зможуть продовжити навчання в аспірантурі та подальшому захищати свої роботи в Спеціалізованій раді при УІПА зі спеціальності «Психологія праці, інженерна психологія».

Хто такий практичний психолог?

Практичний психолог допомагає  бути в гармонії з собою, придбати упевненість в собі. Практичний психолог  надійний духовний водій, помічник в складних особистих життєвих ситуаціях і професійному діловому житті.

Практичні ради психолога допоможуть скласти свій психологічний автопортрет, розширити уявлення про власні можливості, чим більше ви знатимете про себе, тим краще навчитеся розуміти інших.

Успіх в професійній діяльності, навчанні, бізнесі, особистому житті, багато в чому забезпечується знанням людської психології.

Робота практичного психолога полягає в тому, що він допомагає Вам розібратися в собі, в своїх діях і вчинках навколишніх людей, будувати стосунки в сім'ї, в трудовому колективі, виробляти стиль ділового спілкування.