Професійна освіта. Нафтогазова справа.

Кваліфікація: спеціаліст-механік, викладач практичного навчання в галузі хімічної технології та машинобудування, спеціаліст інженер-механік, викладач дисциплін в галузі хімічної технології та машинобудування, інженер-механік, педагог, дослідник в галузі хімічної технології та машинобудування.

Випускник може працювати: інженером з монтажу, експлуатації, обслуговування та ремонту обладнання на видобувних та переробних підприємствах хімічної, газової, нафтохімічної, харчової, будівельної промисловості, інженером проектних та конструкторських бюро, науково-дослідних інститутів, викладачем спеціальних дисциплін в професійно-технічних навчальних закладах, ліцеях, технікумах, коледжах, а також у ВНЗ III та IV-го рівнів акредитації.

Програма підготовки включає наступні цикли:

• гуманітарної та соціально-економічної підготовки;
  • фундаментальних та природничих дисциплін;
  • професійної та практичної підготовки, в тому числі:
    • спеціальні дисципліни з сучасних технологій та обладнання видобутку, транспортування, зберігання та переробки нафти та газу;
    • енерго- та ресурсозбереження, комплексної автоматизації та безпеки в нафтогазовій галузі;
    • професійне та виробниче навчання.

У процесі навчання студенти отримують:

• якісну підготовку в галузі технології та обладнання нафтогазової промисловості;
  • практичні навички в експлуатації обладнання підприємств нафтогазодобуваючої та переробної промисловості;
  • фундаментальну підготовку в галузі педагогічних та психологічних наук, в проведенні занять зі спеціальних навчальних дисциплін, у керівництві колективом.