Новини

До Дня Збройних Сил УкраЇни та Міжнародного дня волонтера, з ініціативи волонтерської організації нашої академіі «Volunteer Сorps UEPA», була проведена доброчинна акція «Допоможи воїнам АТО» по збору гуманітарної допомоги для порананих бійців, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у військовому шпиталі м. Харкова.

4 грудня студенти-волонтери передали подарунки військовим Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Виставка, присвячена Міжнародному дню інвалідів, пройшла 4 грудня в академії.

Студентський сенат УІПА 23 листопада провів розширене засідання спільно з представниками студентського самоврядування факультетів та старости курсів.

Студенти обговорили планові заходи на наступний місяць та проблеми, які виникали у студентів за час осіннього семестру.

Також круглий стіл відвідала координатор проектів організації «СВІТ Україна» Юхно Олена, яка розповіла про волонтерські проекти, які є у світі як засіб для подорожування та набуття досвіду роботи волонтером.

До Дня захисника України, з ініціативи  волонтерської організації нашої академіі «Volunteer Сorps UEPA», була проведена доброчинна акція «Допоможи воїнам АТО» по збору гуманітарної допомоги для порананих бійців, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у військовому шпиталі м. Харкова.

12 жовтня студенти-волонтери передали подарунки військовим Харківського Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

26 травня 2014 пройшла конференція студентів академії, на якій відбулися вибори в Студентський сенат. За результатами голосування обрані:

головою студентського сенату: Демченко Дар'я

головою інформаційного сектора: Студенніков Денис

головою соціального сектора: Козка Вадим

головою наукового сектора: Стаченко Ганна

головою культурно-масового сектора: Полякова Дар'я

головою сектора здоров'я та спорту: Єршова Анастасія

Вітаємо переможців!

Реєстрація на конкурс "УІПА шукає таланти" продовжена до 19 квітня. Анкета за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1beImWuBqjurE8dEnNJx4Mo2ae85_MDy2jsG6dIahZX8/viewform

Покваптеся зареєструватися.

Всіх бажаючих побачити головні таланти УІПА, запрошуємо 29 квітня в 12-00 на концерт!

29-30 березня 2014 Члени Студентського Сенату УІПА - Ребрунова Анастасія та Демченко Дар'я відвідали Всеукраїнський студентський круглий стіл у Харківському інституті фінансів . Під час конференції було розглянуто головна тема " Ціннісні орієнтації сучасного студентства і його роль у реформуванні освіти". Самі збори проходили два дні , за які учасники встигли переглянути презентацію " Студенти - рушійна сила суспільних перетворень" , попрацювати у секціях , отримати відповідь на питання, якi їх цiкавлять , дізнатися історію розвитку Української асоціації студентського самоврядування , завести нові знайомства і отримати новий корисний досвід для подальшої роботи у самоврядуванні.

Представники Студентського Сенату УІПА взяли участь у зустрічі першого заступника міністра освіти Совсун Інни Романівни зі студентами Харкова.

Було розглянуто новий Закон про освіту і сучасні проблеми студентства.

16 листопада Студентський Сенат УІПА провів тренінговий день для всіх активних студентів УІПА .

Було проведено два тренінги на теми:

- Лідерство

- Тайм -менеджмент.

Ми розглянули суть лідерства з усіх боків, його позитивні і негативні моменти. Так само ми навчилися правильно розподіляти час з найбільшою вигодою для себе.

Тренінги пройшли в легкій і невимушеній атмосфері. Учасники були дуже активні, заглиблювалися в теми і ставили питання. День вийшов не тільки пізнавальним, а й веселим. Ми грали в логічні ігри і вирішували ситуаційні задачі.

По завершенню тренінгів кожен учасник залишив свій відгук про захід, і всі вони були позитивними.

Слідкуйте за новинами і не пропустіть наступний тренінг !

15 листопада, напередодні Дня Студента, Студентський Сенат провів безпрограшний розіграш подарунків. Студенти тягнули білети з трьома каверзними логічними питаннями, майже як на іспиті. При правильних відповідях на всі три питання, вони допускалися до наступного рівня, де їх чекали призи: шоколадні батончики і головний приз - два квитки в кіно! Вдалося «зірвати джек -пот» студентці другого курсу групи ДТ- ПГ12 - 1 Пушкіній Валерії. Інші ж учасники весело провели перерву, вправляючись у цікавих завданнях, смакуючи шоколадом)

Також, поруч з місцем розіграшу була вивішена яскрава стін.газета з веселими фотографіями академічних груп УІПА.