Новини

26 травня 2014 пройшла конференція студентів академії, на якій відбулися вибори в Студентський сенат. За результатами голосування обрані:

головою студентського сенату: Демченко Дар'я

головою інформаційного сектора: Студенніков Денис

головою соціального сектора: Козка Вадим

головою наукового сектора: Стаченко Ганна

головою культурно-масового сектора: Полякова Дар'я

головою сектора здоров'я та спорту: Єршова Анастасія

Вітаємо переможців!

Реєстрація на конкурс "УІПА шукає таланти" продовжена до 19 квітня. Анкета за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1beImWuBqjurE8dEnNJx4Mo2ae85_MDy2jsG6dIahZX8/viewform

Покваптеся зареєструватися.

Всіх бажаючих побачити головні таланти УІПА, запрошуємо 29 квітня в 12-00 на концерт!

29-30 березня 2014 Члени Студентського Сенату УІПА - Ребрунова Анастасія та Демченко Дар'я відвідали Всеукраїнський студентський круглий стіл у Харківському інституті фінансів . Під час конференції було розглянуто головна тема " Ціннісні орієнтації сучасного студентства і його роль у реформуванні освіти". Самі збори проходили два дні , за які учасники встигли переглянути презентацію " Студенти - рушійна сила суспільних перетворень" , попрацювати у секціях , отримати відповідь на питання, якi їх цiкавлять , дізнатися історію розвитку Української асоціації студентського самоврядування , завести нові знайомства і отримати новий корисний досвід для подальшої роботи у самоврядуванні.

Представники Студентського Сенату УІПА взяли участь у зустрічі першого заступника міністра освіти Совсун Інни Романівни зі студентами Харкова.

Було розглянуто новий Закон про освіту і сучасні проблеми студентства.

16 листопада Студентський Сенат УІПА провів тренінговий день для всіх активних студентів УІПА .

Було проведено два тренінги на теми:

- Лідерство

- Тайм -менеджмент.

Ми розглянули суть лідерства з усіх боків, його позитивні і негативні моменти. Так само ми навчилися правильно розподіляти час з найбільшою вигодою для себе.

Тренінги пройшли в легкій і невимушеній атмосфері. Учасники були дуже активні, заглиблювалися в теми і ставили питання. День вийшов не тільки пізнавальним, а й веселим. Ми грали в логічні ігри і вирішували ситуаційні задачі.

По завершенню тренінгів кожен учасник залишив свій відгук про захід, і всі вони були позитивними.

Слідкуйте за новинами і не пропустіть наступний тренінг !

15 листопада, напередодні Дня Студента, Студентський Сенат провів безпрограшний розіграш подарунків. Студенти тягнули білети з трьома каверзними логічними питаннями, майже як на іспиті. При правильних відповідях на всі три питання, вони допускалися до наступного рівня, де їх чекали призи: шоколадні батончики і головний приз - два квитки в кіно! Вдалося «зірвати джек -пот» студентці другого курсу групи ДТ- ПГ12 - 1 Пушкіній Валерії. Інші ж учасники весело провели перерву, вправляючись у цікавих завданнях, смакуючи шоколадом)

Також, поруч з місцем розіграшу була вивішена яскрава стін.газета з веселими фотографіями академічних груп УІПА.

11 листопада Студентський Сенат УІПА провів перше засідання Дебатного клубу. Були розглянуті такі теми як "Дружба між чоловіком і жінкою", "Брехня на благо", " Добре там, де нас немає". Студенти ділилися на "табори" і відстоювали свою думку. Всі учасники залишилися задоволені, і підтвердили необхідність таких зустрічей.

Якщо ви хочете навчиться вигравати у суперечках, переконувати прихильників протилежної думки, то ласкаво просимо до Дебатного клубу УІПА . І вже 25 листопада в 15-15 в ауд. 216 / 4 ми чекаємо вас на другому засіданні Дебатного клубу на тему "Цензура. За і Проти ".

У суботу 19 жовтня студентським сенатом УІПА була проведена квест- гра «Back in the U.S.S.R» Темою цієї гри був Харків часів СРСР , а також все що пов'язано з державою Радянський Союз.

15 жовтня у дворі Української інженерно -педагогічної академії Студентським сенатом була організована перша фотовиставка - сушка.

Фотографія об’єднує людей - через уподобання, місця і культури. Вона охоплює час і відстань, наче міст між світами. Ми дізнаємося багато про життя, і природу, познайомившись з людьми, які захоплюються фотографією і розглядаючи онлайн-галереї
За більш детальною інформацією ви можете звернутися до членів сенату в 127 кабінет 4-го корпусу.