Представники Студсенату УІПА відвідали Зеленогайський будинок дитини

19 грудня 2011 року в чарівний день – День Св. Миколая ініціативна група Студентського сенату Академії разом із Миколаєм, Дідом Морозом, Снігуронькою, Бабкою Ягою, Кощієм Невмирущим та Котиком Драником відвідали Зеленогайський будинок дитини в смт. Високий Харківського району.

Вистава, підготовлена студентами Академії, традиційні хороводи та ігри, дитячі пісні під гітару і, звичайно, подарунки та солодощі (лише ті, що дозволив головний лікар перед обідом!!!) години спілкування перетворили в лічені хвилини.

Ми висловлюємо подяку вихователям дитячого будинку за допомогу та підтримку, всім, хто взяв участь у зборі коштів та речей, а також керівництву академії за наданий автотранспорт!

Важко визначитися, кому подібне спілкування стало більш корисним та важливим: нам чи цим життєрадісним дітлахам!

Бажаємо кожному з них власного маленького дива і не лише від Св. Миколая!!!