Святкування дня Святого Миколая

Для всіх нас день Святого Миколая – це день подарунків і гарного настрою. Але так склалося, що не всі можуть відчути цю атмосферу. Вже не перший рік активними студентами академії організовують благодійний збір коштів і речей для допомоги дітям, які позбавлені батьківського догляду. Цього року наші студенти порадували дітлахів Золочівського дитячого будинку змішаного типу. Сьогодні у Золочівському дитячому будинку виховується 37 школярів. Для дітей, більшість з яких сироти, цей дім замінив родину, а няні, вихователі - найдорожчих їм людей.

Для збору коштів, студентами був організований благодійний ярмарок. Всі бажаючі могли покуштувати смачне печиво, зроблене нашими студентами і заодно допомогти  дітям. За допомогою ярмарку було зібрано близько 850 гривень. Студенти приносили дитячий одяг, іграшки, канцтовари, ніхто не залишився осторонь цього.