«Камера бачить більше, ніж око, отже, чому б цим не скористатися!»

Фотографія об’єднує людей - через уподобання, місця і культури. Вона охоплює час і відстань, наче міст між світами. Ми дізнаємося багато про життя, і природу, познайомившись з людьми, які захоплюються фотографією і розглядаючи онлайн-галереї
Зробити чудову фотографію, зняти те, чим можна пишатися все життя може кожен, хто бере в руки камеру. Результат не залежить від вартості апаратури. Наявність гарної камери, ще не гарантує хороші знімки. Адже хтось і на звичайну «мильницю» або телефон може зробити шедевр.
У зв’язку з цим, студентський сенат пропонує всім професійним фотографам, новачкам і просто любителям гарних фото прийняти участь у нашій «СуШці».
І так, якщо Ви студент або працівник Української інженерно-педагогічної академії, і у Вас є фотографії, якими Ви готові поділитися з іншими, то швидше несіть знімки нам, у 127 кабінет 4-го корпусу! Або ж зв'яжіться з організаторами і передайте їм особисто в руки. Фото підписуйте лише зі зворотної сторони  і не влаштовуйте на виставці не приховану рекламу.
На "суШці" - вішають власноруч зроблені надруковані знімки на мотузки і розглядають чужі знімки. Фото можуть бути будь-якого формату (на ваш розсуд), будь-якої тематики (природа, архітектура, люди, тварини й т.д.)
У визначений організаторами час Сушіння починається найцікавіше - ви можете зняти з мотузки знімок, який Ви вподобали і забрати з собою (з посмішкою), абсолютно легально (адже в цьому і є суть сушіння).
За більш детальною інформацією ви можете звернутися до членів сенату в 127 кабінет 4-го корпусу.
P.S. наша фішка - це суШка!