Квест- гра «Back in the U.S.S.R»

У суботу 19 жовтня студентським сенатом УІПА була проведена квест- гра «Back in the U.S.S.R» Темою цієї гри був Харків часів СРСР , а також все що пов'язано з державою Радянський Союз.

У грі брали участь шість команд. Переможцем гри стала команда «Online» неодноразовий лауреат минулих квест -ігор. II місце посіла команда з вельми оригінальною назвою «Яка різниця» з відставанням в один бал від лідера . III місце дісталося команді "Діти 90 -х". Команди переможці були відзначені грамотами та подарунками. Студентський сенат також дякує учасникам команд «Транквілізатори», «Піонери» і «Black Blood» за гарну гру і всім бажає сил та наполегливості в досягненні власних цілей. І звичайно ж перемог у наступних квест- іграх студентського сенату УІПА !