II тур Всеукраїнської олімпіади за фахом «Електротехнічні системи електропостачання»

 

З 17 по 19 квітня 2012 року в м. Київ на базі інституту енергозбереження і енергоменеджменту НТУ «КПІ» проводився щорічний II тур Всеукраїнської олімпіади за фахом «Електротехнічні системи електропостачання».

 

У олімпіаді брали участь 38 кращих студентів з 15 провідних ВУЗів зі всієї України від Івано-Франківська до Донецька.

 

Українська інженерно-педагогічна академія була представлена командою кафедри електроенергетики з числа студентів 5 курсу спеціальності «Професійна освіта. Енергетика» Сокур С.С., Ізмайлов П.Ю., Химіч А.І. (зав.каф. Пантелєєва І.В., керівники: Овчаренко Т.І., Чернюк А.М.)

У олімпіадних завданнях були охоплені питання електропостачання промислових і побутових об'єктів, особливостей роботи електротехнологічного устаткування, перехідних процесів в системах електропостачання, математичних завдань в енергетиці і т. ін.

 

У попередніх олімпіадах наша команда завжди піднімалася вище за середину турнірної таблиці. А на цей раз в напруженій боротьбі наші хлопці зайняли почесне 3 місце, чим в черговий раз довели високий рівень підготовки по циклу інженерно-технічних дисциплін. Призове місце особливе цінно тим, що змагалися наші студенти із студентами профільної інженерної спеціальності.

 

У вільний від олімпіади час хлопці відвідали політехнічний музей КПІ і пам'ятні місця Києва.


ФотозвітЙде олімпіада
За роботою


Сокур С.С.


Ізмайлов П.Ю.

Хіміч А.І.Екскурсія в політехнічний музей
Прогулянка Києвом