XV Всеукраїнська студентська олімпіада з систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні

   


21-27 квітня 2012 року на базі Хмельницького Національного Університету відбулася XV Всеукраїнська студентська олімпіада з систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні, у якій взяли участь представники вузів України, Росії та Білорусії. На олімпіаді Українську інженерно – педагогічну академію представляли студенти групи ДІТ-К8-1 – Єфремова Василина Ігорівна та Басов Миколай Вікторович під керівництвом докторанта кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва Купріянова Олександра Володимировича.

При проходженні олімпіади учасникам було запропоновано 3 завдання на вибір. На виконання давалося п’ять годин з перервою на одну годину.

Після закінчення олімпіади і підрахунку балів, журі олімпіади відзначило учасників грамотами та цінними подарунками. Басов Миколай Вікторович посів друге місце за участь у Інтернет - етапі олімпіади.

 


Також учасникам було запропоновано пройти сертифікацію вмінь роботи з системою комп’ютерного моделювання SolidWorks. Міжнародний сертифікат Certified SolidWorks Associate (CSWA) свідчить про високий рівень теоретичних знань і практичних навичок тривимірного твердотільного моделювання.

На екзамені учасникам пропонувалося протягом трьох годин пройти тести за завданнями, отриманими on-line з головного офісу компанії SolidWorks Corp.

Приємно відзначити, що студентка УІПА Єфремова Василина Ігорівна успішно розв’язала поставлені задачі та отримала міжнародний сертифікат Certified SolidWorks Associate.

Усі учасники здобули не тільки цінний досвід участі в нових формах атестації, а й отримали нові враження та цікаве спілкування з однодумцями. По закінченню подорожі залишились враження як від виконання олімпіади, так і від спілкування зі студентами інших вузів. Досягнутий результат надає бажання працювати над собою заради здобуття перемог в майбутньому.