2 виїзні тури Чемпіонату України з регбі-15

Регбійна команда академії зіграла 2 виїзних тури Чемпіонату України з регбі-15 серед молодіжних команд. В першій грі в м. Кривий Ріг 29.04.12 р. наші студенти програли з рахунком 24:30. Результативно зіграли Ковальський Максим – заніс дві «спроби», забив дві «реалізації» та один штрафний, всього Максим приніс команді 17 очок. Ще однією «спробою» відзначився Верезуб Геннадій, а «реалізацію» забив Черніга Олег.

06.05.12 р. команда грала в м. Сімферополь, де суперником була команда «КИПУ». Наші студенти отримали першу перемогу з рахунком 36:0. Відзначились Калінін Назар трьома «спробами», Аліфіренко Артем, Богдан Олексій та Ковалевський Максим. Три «реалізації» забив Маршуба Олександр.