Правовий захід «Що таке закон і наслідки його порушення».

05 квітня 2012р. для студентів факультетів економічних, управлінських та освітніх технологій, а також комп'ютерних технологій в управлінні та навчанні за ініціативою куратора групи ДСЕ-Ек8-1 Черноіванової Г.С. була проведена бесіда на тему цивільно-правового виховання «Що таке закон і наслідки його порушення».

Для проведення бесіди куратором була запрошена заступник начальника відділу організаційно-методичного слідчого управління ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції Пожидаєва О.Ю.