Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Студенти і молодь – для розвитку регіонів»
18 жовтня поточного року студенти кафедри електроенергетики енергетичного факультету УІПА, члени центру технічної творчості студентів «Учтехніка» Єрьоменко В.С., Федяй О.М., Конорев І.М. брали участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і студентів «Студенти і молодь – для розвитку регіонів», яка проходила на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА в м. Артемівськ. Дана конференція присвячена 50-річчю цього учбового закладу.

Хлопці виступили на пленарному засіданні з доповіддю «Підвищення якості практичної підготовки студентів інженерно-педагогічних спеціальностей». У доповіді викладені основні теоретичні положення і перспективи підвищення компетентності випускників ВУЗів шляхом їх участі в технічній творчості. Описані етапи розвитку і досвід роботи ЦТТС «Учтехника» на базі енергетичного факультету УІПА. Представлені останні досягнення центру.

Доповідь викликала великий інтерес до даної тематики і була високо оцінена оргкомітетом конференції. Наші студенти були нагороджені сертифікатами, грамотами і цінними призами.

У вільний від роботи час учасники конференції відвідали низку цікавих екскурсій і плідно спілкувалися зі своїми молодими колегами з різних регіонів країни і ближнього зарубіжжя.