«Битва Вузов». Відкриття

23 листопада 2012 року в клубі «Місто» відбулося урочисте відкриття телевізійного проекту «Битва Вузов». На першому етапі команди 17-ти харківських вищих навчальних закладів показували візитку своїх ВНЗ, демонстрували дружність і особливості зовнішнього вигляду. Так само враховувалася підтримка команд, а саме кількість запрошених студентів, які не є членами команди.

Візитку команди УІПА «АкадемРазницы» представляли команда КВК «Університетська, 16» та танцювальний колектив «New Wave». За результатами виступу та оцінки рівня підтримки команда нашої академії «АкадемРазница» увійшла у першу п'ятірку і залишила позаду 12 харківських ВНЗ, таких як: ХНМУ, НЮАУ ім. Ярослава Мудрого, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХДУХТ, ХЕПУ, ХАДІ, ХІФ, МАУП та ін.

Після виступу всіх команд та урочистого відкриття проекту, вечір продовжив DJ Ross з заводний музикою і веселими конкурсами.

Команда висловлює подяку всім, хто прийшов підтримати команду в клуб «Місто», і запрошує на зйомки другого етапу 13 і 14 грудня в клуб «Меридіан» на змагання у грі «Що? Де? Коли?».

Відеоверсію проекту дивіться на каналі «Фаворит»!!!