Містер та Міс УІПА 2013


 В нашій академії відбулась довгоочікувана подія – «Містер та Міс УІПА 2013»! Цього свята краси та грації студенти та співробітники чекали цілий рік.

У конкурсі взяли участь 11 конкурсантів, серед яких було 5 хлопців та 6 дівчат. За підсумками голосування у соціальній мережі «Вконтакте» звання Міс глядацьких симпатій отримала Хрипливець Альона (факультет економічних, управлінських та освітніх технологій), а містером глядацьких симпатій став Чуєв Андрій (енергетичний факультет). У ході 4-х конкурсних етапів визначились переможці конкурсу: Віце-міс УІПА 2013 – Карась Яна (факультет комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні), Віце-містер УІПА – Малюта Віталій (факультет економічних, управлінських та освітніх технологій).

Титул Міс УІПА завоювала Матвєєва Марина (енергетичний факультет), а Містером УІПА став Медведєв Всеволод (факультет міжнародних освітніх програм).

Вітаємо переможців!!!

Хотілося б також висловити подяку Миленькій Ганні Петрівні, під керівництвом якої група ДТ-ДС12-1 зробили зачіски нашим конкурсанткам, а також Тельновій Альоні, Буцькій Дарині та Печурі Луїзі за чудовий візаж.