Підсумки академічного конкурсу «Найкраща презентація спеціальностей кафедр і академії»
06.03.2013 р. в залі засідань академії проходив заключний (третій) етап академічного конкурсу «Найкраща презентація спеціальностей кафедр і академії», в якому прийняли активну участь студенти та співробітники УІПА. Представник від кожного факультету демонстрував найкращі презентаційні роботи, які були відібрані в ході другого етапу конкурсу.

Оцінювало роботи авторитетне і показне журі за певними критеріями: інформаційна насиченість, структурованість та повнота інформації про спеціальності, кольорове рішення презентації, зв’язок з факультетом та академією, оригінальність та час демонстрації.

За підсумками конкурсу студентських презентаційних робіт отримані наступні результати:

Перше місце – робота студентки технологічного факультету Рябчикової Катерини Миколаївни (гр. ДТ-ДС1-1);

Друге місце поділили презентації студентів із Туркменістану, що навчаються на факультеті міжнародних освітніх програм. Це презентація студента Розибаєва Атаджана (гр. ДМП-І1-3) про спеціальність «Нафтогазова справа» і студентів Аннамурадова Довлета та Ербаєва Джамшида (гр. ДМП-І10-6) про спеціальність «Автоматизовані системи управління»;

Третє місце завоювала презентація студента Білоуса Володимира Ігоровича (гр. ДЕУ-М10-1) факультету економічних, управлінських та освітніх технологій.

Члени журі окремо виділили за оригінальність подання роботи наступних студентів:

  • Лутохина Сергія Ігоровича та Єфремової Василини Ігорівни (гр. ДІТ-А+К12маг.) факультету інтегрованих технологій у виробництві та освіті;
  • Бондаря Андрія Юрійовича та Бордюг Анастасії Іванівни (гр. ДТ-Х12маг.) технологічного факультету.

За підсумками конкурсу презентаційних робіт серед співробітників академії отримані наступні результати:

За сумою набраних балів жодна кафедра не отримала перше місце;

Друге місце поділили між собою співробітники:

  • Самойлова Катерина Володимирівна (старший викладач кафедри ІКТ) та Сажко Євген Юрійович (асистент ІКТ);
  • Контилева Олена Олександрівна (асистент кафедри СУТПіО) та Барсов Валерій Ігорович (зав. каф. СУТПіО) факультету компютерних технологій в управлінні та навчанні;
  • Купріянов Олександр Володимирович (доцент кафедри ІТМіЗВ) факультету інтегрованих технологій у виробництві та освіті.

Третє місце поділили між собою презентації, що виконані співробітниками:

  • Кучеренко Наталія Сергіївна (асистент кафедри Хімії, НСХТ) технологічного факультету;
  • Ярмош Олена Віталіївна (старший викладач кафедри ЕіОДСГ) факультету економічних, управлінських та освітніх технологій.

Також журі відмітило відеофільм створений співробітниками енергетичного факультету за інформаційну насиченість та багатогранність представленого матеріалу.