Вітаємо!

Студентку гр. ДЕУ-М9-1 факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Єрмоліч Ольгу Володимирівну та її керівника к.е.н., доц. кафедри менеджменту Шматько Наталію Михайлівну з отриманням Диплому III ступеня у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент», секція «Менеджмент організацій» з науковою роботою «Підвищення рівня конкурентоспроможності промислового підприємства за допомогою підвищення гнучкості його бізнес-процесів».

Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!