Літературний вечір «Поет Махтумкулі Фрагі і Тарас Шевченко - національна гордість дружніх держав»

17 квітня 2013 р. у читальному залі Наукової бібліотеки відбувся літературний вечір на тему «Поет Махтумкулі Фрагі і Тарас Шевченко – національна гордість дружніх країн» для іноземних студентів, які навчаються в академії. Ведуча вечора – Олена Йосифівна Бєлєй розповіла присутнім про видатних поетів двох великих народів – українського Кобзаря Т.Г. Шевченка і туркменського поета Махтумкулі Фрагі.

Декламувалися вірші Т.Г. Шевченка різними мовами – російською, українською, туркменською, турецькою та англійською. Вірші читали студентки Амангелдієва Аджап (ДМП-І10-3), Нуриєва Дженет (ДМП-І1-4) та Алієва Лейла (ДМП-І1-4). Виступ супроводжувався показом слайд-презентації про великих поетів.

Під супровід гитари студенти Оразмухаммед Мухаммет (ДМП-І2-2) та Мухамметназаров Есен (ДМП-І12-2) виконали пісні на слова Махтумкулі Фрагі.

Студент Джапаров Мурат (ДЕУ-ЕК12-МГ) виконав пісню у супроводі національного струнного інструменту – дутару.