Вітаємо!

В період з 18-19 квітня 2013 р. в НТУ «ХПІ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Інтелектуальна власність».

Студенти УІПА Щегленко Анна Анатоліївна, Голубніча Марина Олегівна факультету ЕУОТ, гр. ДЕУ-І12-1мг взяли участь в олімпіаді і отримали грамоти за активну участь.

Вітаємо Самко Станіслава Миколайовича, гр. ДЕУ-І12-1мг, який посів ІІІ місце та його наукового керівника старшого викладача кафедри «Креативна педагогіка та інтелектуальна власність» Лекомцева Володимира Михайловича.

Бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!

Бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!