Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Студенти та викладачі Української інженерно-педагогічної академії взяли участь у Дні благоустрою територій населених пунктів 27 квітня 2013 р. в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

В рамках цих акцій більш ніж 200 студентів академії прибрали території, що прилягають до будівель на вул. Університетській, корпусу у Помірках, біля гуртожитків, стадіону, а також по вул. Клочківській.

Студенти прибрали несанкціоновані звалища, очистили територію від наслідків зими, висадили квіти та зелені насадження тощо.