Вітаємо!

24-25 квітня 2013 року в Київському Націоального університету технологій та дизайну проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Легка промисловість», на якому Українську інженерно-педагогічну академію представляла студентка групи ДТ-ДС1-1 Рябчикова Катерина Миколаївна, технологічний факультет.

В результаті даного конкурсу, студентка стала переможцем с врученням диплому ІІ ступеня.

Вітаємо Катерину та її наукового керівника, декана технологічного факультету Вілкова Сергія Михайловича. Бажаємо подальших успіхів в навчанні та науковій діяльності.