Дні Охорони праці

З 25 квітня по 29 квітня 2013 р. в Українській інженерно-педагогічній академії пройшли Дні Охорони праці. В їх рамках організовані виставки наукової, методичної літератури, продемонстровано відеоматеріали з питань охорони праці, проведено конкурс «Охорона праці очима студентів» та круглий стіл за участю університетів та закладів Харкова.

З 25.04.2013 по 29.04.2013 в академії відбулися Дні Охорони праці. У читальному залі академії пройшла виставка наукової, методичної та періодичної літератури з охорони праці. В вестибюлях академії були продемонстровані відеоматеріали з питань охорони праці.

29.04.2013 г. проведено круглий стіл за участю науковців університетів Харкова, представників Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса, Держгірпромнагляду, профспілкової організації працівників освіти та науки. Заслухані наукові доповіді співробітників, аспірантів та студентів УІПА з питань охорони праці.

Нагороджені грамотами та призами переможці конкурсу «Охорона праці очима студента» у таких номінаціях:

«Стінгазета»

1 місце ДТ-Д9-2

2 місце ДЕН-Бж9-1, ДЕН-Бж12-маг.

3 місце студ. гр. ДКТ-С12-маг. Кузьменко Р.С.

«Фото»

1 місце гр. ДЕН-Бж1-1

2 місце гр. ДЕН-Ст10-1

3 місце гр. ДЕН-Бж12-5 уск.

«Навчальні плакати з охорони праці»

1 місце гр. ДКТ-КС9-1

2 місце гр. ДЕН-Бж12-1