Вітаємо!

У травні-червні 2013 року в Українській Академії Друкарства (м. Львів) проводився щорічний Міжнародний конкурс студентських наукових робіт з поліграфії, видавничої справи „Молодь і поліграфія”, куди було направлено 4 роботи студентів технологічного факультету та ННППІ м. Артемівськ.

Робота студентки гр. ДТ-ПГ-13-мг Єрмакової Аліни Сергіївни «Моделювання впливу перетворень у ланцюгах репродукційної системи на кольорові параметри відбитку» відзначена дипломом ІІІ ступеню.

Роботи Ольговської Дар’ї Дмитрівни, Колесник Тетяни Олександрівни, Вуткарьова Євгена Георгійовича – відзначені почесними грамотами за участь у відкритому конкурсі.

Вітаємо студентів академії та бажаємо подальших успіхів!