Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт».

 

 В Україні вшосте стартує Міжнародний Чемпіонат комп’ютерних  талантів «Золотий Байт», який проводиться за підтримки Прем’єр-міністра України Миколи Яновича Азарова, Міністерства освіти і науки та Державного Агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України. Призовий фонд чемпіонату 500 тис. грн.

Кожного року партнерами Чемпіонату виступають лідери ІТ-галузі:  InterSystems, Microsoft, Intel, Imperious Group, Інком, Luxoft, бізнес-інкубатори  HappyFarm, а також провідні українські та міжнародні ІТ-компанії.

З кожним роком Чемпіонат привертає все більше уваги з боку як ІТ-індустрії, так і майбутніх та нинішніх студентів, які планують пов’язати  своє життя та кар’єру з однією з найбільш перспективних галузей діяльності. Щороку у Чемпіонаті беруть участь близько 7000 студентів з десятків ВНЗ всієї країни. Переможці Чемпіонату «Золотий Байт» позаминулого року посіли 1-е місце у найбільшому світовому змаганні для студентів Microsoft Imagine Cup 2012, чим підтвердили високий статус України у сфері ІТ на міжнародному рівні.

Тема Чемпіонату 2014 р. – «Змінюючи світ». В цьому році передбачено 9 номінацій, серед яких є номінації для програмістів, дизайнерів та системних адміністраторів.

Чемпіонат проводиться у три етапи: відбірковий тур (з 4 по 25 грудня 2013), Регіональні фінали (з 15 січня по 15 лютого 2014) та Міжнародний фінал, який буде проходити протягом двох днів 22-23 березня в місті Київ (Україна).

Участь у Чемпіонаті є безкоштовною! Приймати участь можуть студенти очної та заочної форми навчання та випускники 2011-2012 року.

Перейти на сайт Чемпіонату