День відкритих дверей 23 листопада 2013 р.

23 листопада 2013 р. в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся черговій День Відкритих Дверей.

Усі відвідувачі, загалом їх було понад 150 чоловік, у холі 4 корпусу мали змогу ознайомитись з презентаціями та виставками факультетів та кафедр академії.

В актовій залі пройшла презентація академії, знайомство з деканами факультетів. Також для усіх присутніх культурний центр УІПА підготував невелику, але цікаву концертну програму.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії.