У Палаці студентів НТУ «ХПІ» 22 листопада відбувся ювілейний 10-й Міжнародний фестиваль іноземних студентів та громадян.

У рамках фестивалю було проведено концерт колективів художньої самодіяльності іноземних студентів, нагородження його учасників. За традицією участь у концерті взяли і студенти факультету МОП Абдилов Мердан, Амангельдієва Аджап, Беглієв Гуванч, Джумандурдиєв Гуванч, Нуриєва Дженет, Тувакова Хумар, Сапаєва Гелендам, Файзієв Атабєк, які виконали національний туркменський танець «Кушт Депди». Виступ наших студентів із захопленням сприймався глядачами та отримав високі відгуки організаторів фестивалю, про що свідчить диплом яким їх нагородили .