Навчально-методичний семінар за темою «Організація та проведення профорієнтаційної роботи. Формування іміджу навчального закладу»

 

 Відповідно до плану заходів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації щодо проведення спільної роботи професійно-технічних навчальних закладів із вищими навчальними закладами Харківського регіону 28 листопада 2013 р. на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся навчально-методичний семінар за темою «Організація та проведення профорієнтаційної роботи. Формування іміджу навчального закладу».

Семінар проводив головний спеціаліст відділу професійної освіти Департаменту Майський Г.Ю.

У роботі семінару взяли участь заступники директорів професійно-технічних навчальних закладів з навчально-виховної роботи.

Проректор з науково-педагогічної роботи УІПА Васильєва І.Г. ознайомила учасників семінару з досвідом, формами та методами профорієнтаційної роботи академії, формуванням іміджу навчального закладу.

Соціолог академії ознайомила учасників із результатами соціологічних опитувань щодо впливу на вибір майбутньої професії, критеріїв обрання навчального закладу, мети навчання. Також обговорені питання щодо роботи з підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, організації вступної кампанії.