Виставка наукових розробок вчених Харківщини, присвячена 95-річчю з дня заснування Національної академії наук України

29 листопада 2013 р. на базі спортивного комплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» пройшла регіональна виставка наукових розробок вчених Харківщини, присвячена 95-річчю з дня заснування Національної академії наук України. У рамках виставки відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХV обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

На церемонії відкриття були присутні та привітали учасників свята директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Шаповал Р.В., заступник голови Обласної державної адміністрації Савін Є.Є., перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко О.П., заступник Харківського міського голови Терехов І.О.

Експозицію академії представляв ректор Коваленко О.Е.

У ХV обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» за 7 номінаціями взяли участь 117 науково-педагогічних працівників із 32 вищих навчальних закладів. Обласною конкурсною комісією були затверджені кандидатури 9 переможців та 23 дипломантів конкурсу. Серед дипломантів конкурсу у номінації «Декан факультету» Дипломом відзначено декана Енергетичного факультету нашої академії Канюка Г.І.