Студент

Новини

 Турнір з боулінгу «Кубок профспілки – IV», у якому взяла участь команда викладачів від Української інженерно-педагогічної академії, пройшов 18 травня в клубі «Місто». Змагання проводяться щорічно Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

Команда викладачів УІПА зайняла друге місце та вийшла до фінальної частини турніру.

Вітаємо учасників та бажаємо подальших перемог!

 Запрошуємо усіх бажаючих дослідників та науковців подати свої ідеї на конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів на 2018-2020 роки.

Дедлайн подачі заявок: 18 червня

 

 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у тренінгу «Передова практика освіти підприємництву. Креативні методи навчання».

Тренінг присвячено питанням розвитку академічного підприємництва: досвід Естонії в освіті та розвитку академічного підприємництва. А також усі учасники отримають практичні знання з використання методів креативного навчання.

    За підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 11-15 липня 2016 року Харківським територіальним відділенням громадської організації "Студентське антикорупційне агенство" та Харківською обласною студентською радою на базі Харкіського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету планується проведення студентського обміну "Антикорупція: національна ідея, локальна протидія". У заході візьмуть участь 25 студентів, з них 12 - з інших міст України.

    За додатковою інформацією щодо питань реєстрації просимо звертатися до представниці Студентської ради Харківського інституту фінансів КНТЕУ.

 

kn6LEvvYDBU

30 червня, на факультеті Міжнародних освітніх програм Української інженерно-педагогічної академії, урочисто відбувся випуск іноземних студентів.

Всього закінчили навчання 199 студентів, із них: бакалаврів – 173, спеціалістів 26.

З привітальними словами та теплими побажаннями до випускників звернувся ректорат академії та працівники деканату. Найкращі випускники були нагороджені грамотами.

 

   До Всесвітнього дня відмови від паління, кафедрою охорони праці, стандартизації та сертифікації, під керівництвом Черняк О.М., була проведена щорічна акція  присвячена боротьбі проти куріння під девізом «Я не палю, і Вам не раджу».

 

 

27 травня в Українській інженерно-педагогічній академії буде проведено семінар для викладачів ПТНЗ міста Харкова та Харківської області. Тема семінару «Моніторинг та забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників в закладах професійно-технічної освіти».

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання до Дня науки  18 травня в актовій залі академії відбулося урочисте засідання викладачів та студентів академії, присвячене святу науковців – Дню науки.

 

 

 

 

Парад вишів, присвячений Дню Європи

  22 травня Українська інженерно-педагогічна академія взяла участь у параді вишів Харкова та презентації їх потенціалу. Захід проходив під девізом    «Європейському місту – європейську освіту!» і був організований спільно з Харківською обласною державною адміністрацією.

 

 

 

20 травня для студентів факультету економічних, управлінських та освітніх технологій груп ДЕУ-ПОЕк-13+14пр, ДЕУ-ПО-14 була проведена інформаційна година присвячена Дню Європи.

Протягом заходу студентам було розказано про сучасні тенденції розвитку Європи, продемонстровано слайди найгарніших міст. Також студенти ознайомились з літературними джерелами про основні європейські тенденції: болонських процес, проблеми глобалізації, уніфікації та ін.

Інформаційну годину проводила співробітник бібліотеки УІПА Черемних В.В.

Дочірні категорії

The latest news from the Joomla! Team