ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

13 – 14 березня 2014 р. у м. Київ пройшла підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природних, технічних та гуманітарних наук у 2013-2014  навчальному році галузі наук «Фізичне виховання та спорт». Студентка нашої академії групи ДМП ПС 13-1 Коваль Христина приймала участь та посіла 8 місце. Тема роботи: «Здоров’язбереження організму засобами рекреаційної діяльності», керівник роботи асистент кафедри фізичного виховання Литвинчук  О.М.