Вітаємо студентку технологічного факультету з перемогою у конкурсі студентських дизайнерських робіт

21 березня 2014 в рамках проекту Dafi Fashion Days 2014 відбувся конкурс студентських дизайнерських робіт. Головний приз – грант у розмірі 10 000 грн. отримала студентка технологічного факультету гр. ДТ-Д13мг кафедри Технологій і дизайну УІПА Коваленко Тетяна.

Це вже третя перемога Тетяни за останній навчальний рік. На початку серпня вона стала фіналісткою реаліті-шоу про дизайнерів одягу MiraMod, потім III місце на ІХ Фестивалі ЕтноМода (IBEFF INTERNATIONAL BALTIC ETHNIC FASHION FESTIVAL) в м. Санкт-Петербург. Крім того модель з переможної колекції «Уточка» була відібрана для фотосесії проекту Young & Fashion в Парижі.

Бажаємо Тетяні нових перемог!

Бажаємо Тетяні нових перемог!