Вітаємо!

Студентку 4 курсу гр. ДЕн-І10-1 кафедри «Електроенергетики» Безнікову Олену Валеріївну та її наукового керівника асистента кафедри «Електроенергетики» Кирисова Ігоря Геннадійовича з отриманням Диплому III ступеня у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка», секція «Регулювання якості електричної енергії» з науковою роботою «Особливості використання компенсуючих пристроїв в системах електропостачання промислових підприємств України».

Конкурс проходив 25-27 березня 2014 року на базі Дніпродзержинського держаного технічного університету.

Бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!

Бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!