ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Теорія і методика професійної освіти"

1 квітня 2014 року на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. За право бути кращим автором студентської наукової роботи зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти» змагалися 64 студента з 35 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з різних міст України.

Галузева конкурсна комісія відзначила 16 кращих наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своїх наукових здобутків. Під час секційних засідань студенти продемонстрували високий рівень володіння основами науково-педагогічних досліджень при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

За результатами захисту наукових робіт учасники підсумкової конференції нагороджені димломами І-ІІІ ступенівю

За результатами захисту наукових робіт учасники підсумкової конференції нагороджені димломами І-ІІІ ступенів.

Диплом I ступеня здобули:

1. Хамаршех Анастасія Шахер (Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського)

2. Лазаренко Ганна Василівна (Бердянський державний педагогічний університет)

3. Новікова Тетяна Олегівна (Житомирський державний університет ім.І.Франка)

Диплом II ступеня здобули:

1. Манилюк Артур Олегович (Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини)
  2. Дяченко Марина Олександрівна (Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка)
  3. Лихо Юлія Юріївна (Державний заклад «Луганський національний університет ім.. Т.Шевченка»)
  4. Максимчук Ірина Сергіївна (Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського)
  5. Петрова Вєроніка Валеріївна (Харківський національний педагогічний університет ім. Г.Сковороди)

Диплом III ступеня здобули:

1. Трачук Ірина Олександрівна (Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії)
  2. Гусевич Тетяна Петрівна (Херсонський державний університет)
  3. Тафінцева Оксана Валеріївна (Українська інженерно-педагогічна академія)
  4. Лопарєв Павло Олегович (Бердянський державний педагогічний університет)
  5. Лісняк Анастасія Сергіївна (Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського)
  6. Гертфельдер Ервін Романович (Миколаївський національний університет ім..В.О. Сухомлинського)
  7. Муляр Світлана Іванівна (Київський національний університет технологій та дизайну)
  8. Залецький Іван Михайлович (Тернопільський національний педагогічний    університет ім. В.Гнатюка)

За програмою конкурсу було проведено і круглий стіл за участю студентів, молодих вчених та викладачів вищих навчальних закладів України. Учасники обговорювали проблеми втілення педагогічної інноватики у систему професійної освіти України.

Українська інженерно-педагогічна академія познайомила учасників конкурсу з мальовничим краєм Слобожанщини, з першою столицею – Харковом, презентувала кращі виступи своїх творчих колективів та творчі літературні читання, присвячені 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Дружній колектив академії бажає щастя українському студентству у здійсненні майбутніх наукових проектів та чекає учасників конкурсу у наступному році!

Круглий стіл

Літературний вечір для конкурсантів