Стартував 5-й турнір кубка «GorkyPark»

Стартував весняний 5-й турнір кубка «GorkyPark». Цього року на турнір заявлено 34 команди, які розділені на 4 ліги.

Команда з міні-футболу енергетичного факультету Української інженерно-педагогічної академії ФК «Ліда Енергетик» була заявлена в 1-2 лігу (підгрупи 2).

1-й тур «Ліда Енергетик» змагалася з командою «Мульти-культі.ua», над якою взяла гору з рахунком 4:3. З чим ми їх і вітаємо.

2-й тур. 8 квітня «Ліда Енергетик» зустрілася на полі з командою «Inshop.in.ua». Це була захоплююча гра! «Ліда» отримує перемогу з рахунком 5:2.

Статистика обох таймів практично порівнянна, з цього приводячи загальну можна сказати, що «Ліда Енергетик» здобула заслужену перемогу за всіма статтями. Матч виграла команда, яка зробила менше помилок в обороні і використовувала аналогічні у суперника. З чим ми їх і вітаємо!

А всіх любителів футболу запрошуємо на ігри, як уболівальників. Розклад можна дізнатися на сайті http://sportinform.com.ua/tournaments/110/news в розділі «Розклад по турах». Чекаємо всіх бажаючих!