Святкування 47 річниці факультету комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні

17 квітня 2014 року в Українській інженерно-педагогічній академії відбулося святкування 47 річниці факультету комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні.

Почесними грамотами та пам’ятними призами були нагороджені найкращі та найактивніші студенти факультету; підведені щорічні підсумки конкурсу стінних газет тощо. Керівництвом факультету й академії були відмічені: кращий куратор факультету КТУН 2014 року – Подорожна А.О., завідувач гуртожитку № 2 – Шевченко О.Г. Висловлена подяка керівникові культурного центру – Пікаловій Л.М. Нагороди особисто вручали декан факультету КТУН Барсов В.І., заступник декана за денною формою навчання – Панасенко Д.П., заступник декана з виховної роботи – Антоненко Н.С.

Традиційно проводилася лотерея із цінними призами. На святі були присутні керівництво факультету, завідуючі кафедрами, куратори академічних груп, гості з усіх підрозділів академії, а також іноземні студенти, багато студентів з інших факультетів, яким також пощастило отримати солодкі призи.

Святкування Дня народження факультету КТУН, як завжди, відбулося в теплій, дружній, майже родинній атмосфері.