Вітаємо лауреатів 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за фахом «Електричні машини і апарати»

З 23 по 25 квітня в Кременчуцькому національному технічному університеті ім. М. Остроградського проходив 2 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за фахом «Електричні машини і апарати».

Вітаємо лауреата конкурсу студентку Енергетичного факультету групи ДЕН-І-10 Бикову Вікторію.

На фінальний етап конкурсу були запрошені кращі студенти провідних вузів України.

Нашу академію представляла студентка групи ДЕН-І-10 Бикова Вікторія з роботою на тему «Забезпечення динамічної стійкості генераторів при зменшених масо-габаритних показниках».

Робота була виконана під керівництвом доц., к.т.н. Мезері А.Ю., ас. Занихайло Є.О.

В роботі галузевої конкурсної комісії взяв участь асистент кафедри електроенергетики УІПА Занихайло Є.О.

Робота і виступ Бикової Вікторії зайняли підсумкове друге місце, небагато чим поступившись лідерові. Наші представники були відмічені нагородами.

Щиро вітаємо наших лауреатів!