Реалізація проекту «GreenerPlanet» від компанії Mars Україна командою Enactus УІПА

Навесні цього року команда Enactus Української інженерно-педагогічної академії брала участь у конкурсі від компанії Mars Україна для реалізації програми в області озеленення планети («GreenerPlanet») на території України та стала призером конкурсу і виграла грант.

За грантової підтримки компанії Mars 10 квітня 2014 року студенти команди Enactus УІПА під керівництвом заступника декану факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Ярмош О.В. висадили на території історико-археологічного музею-заповіднику «Верхній Салтів» сосни, можжевельники та багатолітні квіти.

Більш детально про цю подію повідомляється у місцевому віданні газети «Хлібороб».