Конфренція «Дуалістичний підхід до гумору в побуті і в науці»

12 травня в актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбулася конференція на тему «Дуалістичний підхід до гумору в побуті і в науці», за участю команд КВН: «Збірна факультетів УІПА», «Ніколь Кідман» (Харківський машинобудівний коледж), «Студентська» (ХНПУ ім. Г.С. Сковороди), «Діти Менделєєва» (НТУ ХПІ).

Атмосфера конференції була дуже відкритою і дружньою. Захід такого формату вперше проводилося в Харкові.

Студентський Сенат дякує всім учасникам і слухачам конференції.

Студентський Сенат дякує всім учасникам і слухачам конференції.