Участь представників Студентського сенату академії у круглому столі «Яким ми бачимо майбутнє України»

20 травня в стінах ХНУ ім. Каразіна пройшов Університетський форум на тему «Консолідація суспільства і децентралізація влади: моделі, перспективи, ризики».

У роботі круглого столу взяли участь представники Студентського сенату УІПА.

У рамках форуму пройшов круглий стіл для студентів «Яким ми бачимо майбутнє України». На круглому столі були присутні представники різних міст і ВУЗів України. Серед них була голова Студентської сенату УІПА Зіміна Марія.

На круглому столі були розглянуті питання патріотизму у молоді, активної участі студентства в побудові майбутнього України, академічної мобільності для студентів, проаналізовано роботу органів студентського самоврядування, спрямовану на розвиток соціального діалогу між студентами різних міст України.